درباره ما

آکادمی خیاطی ساغری‌مُد

آموزش گام به گام طراحی لباس، طراحی الگو و خیاطی
من عاشق مد و طراحی لباس و خیاطی هستم. اگر شما هم مثل من به مد و طراحی لباس علاقه دارید و می خواهید طراح مد شوید و یا اینکه دوست دارید با هزینه کمتری شیک و مد روز شوید سروین استایل را دنبال کنید. اینجا علاوه برآموزش طراحی لباس و تصویرسازی مد، الگوسازی و تکنیک های خیاطی، آخرین های دنیای مد و اصول و ترفندهای شیک پوشی نیز آموزش داده می شود.

مد دنیای پر زرق و برقی است که فقط به پوشاک محدود نمی شود بلکه هنریست که علاوه بر نوازش دیدگان، روی افکار، سبک زندگی و آینده جامعه تاثیر می گذارد.

 من از کودکی شیفته این هنر شدم؛ سرگرمی من ساعتها خیره شدن به طرحها و مدلهای مجله های مد بخصوص Burda بود. بعدها شروع به دوخت لباس به کمک الگوهای آماده همین مجلات کردم. مثل اغلب پشت کنکوری های آن دوره جذب رشته های مهندسی شدم و اکنون یک برنامه نویس تحت وب با 15 سال سابقه برنامه نویسی هستم.

برای سالهای متمادی بزرگترین آرزوی من تحصیل در رشته طراحی مد و راه اندازی برند و خط تولید خودم بوده، اما هیچ وقت شرایط تحصیل در این رشته برای من مهیا نشد تا اینکه اواسط آبان ماه سال 94 تصمیم گرفتم بصورت خودآموز طراحی لباس را یاد بگیرم.
من 90% دانش و اطلاعات خودم را در خارج از دانشگاه و با مطالعه و تمرین کسب کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم طراحی مد را نیز به همین شیوه و مطالعه سرفصلهای دانشگاه های معتبری چون Parson یاد بگیرم. شروع هر رشته ای، بدون گذراندن دوره اکادمیک واقعا سخت است. خوشبختانه از سال 97 موفق شدم در یک موسسه عالی تحصیل آکادمیک طراحی مد را شروع کنم. تصمیم دارم تمام دانش و اطلاعاتی را که کسب می کنم همین جا به اشتراک بگذارم تا علاقمندان از آن بهره مند شوند.

0 + دوره
آموزشی
0 + پروژه
موفق
0 سال
تجربه